Відповідальна гра

Проблеми, пов’язані з азартними іграми, можуть негативно позначатися на психічному здоров’ї та проявлятися у формі депресії, тривожності, а також суїцидальних думок. Крім того, вони можуть вплинути на сімейні стосунки, робочу діяльність і навіть призвести до фінансової неспроможності або навіть злочинних вчинків. Азартні ігри мають розглядатися як форма розваги, а не як спосіб заробітку. На жаль, нерозумне захоплення азартними іграми може спричинити серйозні проблеми.

Команда FanSport глибоко піклується про наших користувачів і докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити надійну та безпечну гру на нашому сайті без можливих негативних наслідків.

Турбота про осіб які не досягли повноліття

Наша компанія суворо забороняє участь неповнолітніх осіб у ставках і азартних іграх. Ми не просуваємо наші продукти та послуги серед неповнолітніх або осіб, які мають психічні захворювання. Ми гарантуємо, що наша реклама, спонсорська діяльність і маркетинг не спрямовані на залучення осіб молодшого віку.

Якщо ви використовуєте один комп’ютер з неповнолітніми, будь ласка, переконайтеся, що вони не мають доступу до ваших логінів, паролів і банківських даних. Існують спеціальні програми, такі як NetNanny і Cyber Patrol, які допоможуть обмежити доступ до азартних ігор.

Ми постійно проводимо перевірки, щоб упевнитися у віці наших користувачів, і гарантувати, що всі вони є повнолітніми. У рідкісних випадках, коли неможливо підтвердити вік гравця, ми можемо запросити додаткову інформацію для верифікації його повноліття.

Доступ до особистого акаунту може бути обмежений, а кошти заморожені до надання додаткової інформації та підтвердження повноліття. Законний вік для азартних ігор і ставок встановлюється законами вашої країни та, як правило, становить 18 років.

Ознаки залежності та лудоманії

Учасники ставок повинні розуміти, що вони самі несуть відповідальність за дотримання законів і правил нашого сервісу.

Наші рекламні кампанії та оголошення є чесними і не спотворюють суть наших послуг. Користувачі попереджаються про ймовірність виграшу та про ризики. Ми не заохочуємо надмірні витрати. Для оцінки вашого ступеня залежності від азартних ігор, дайте відповідь на такі запитання “так” або “ні”:

 • Ви не можете контролювати свої витрати?
 • Ви берете в борг або крадете, щоб продовжувати грати?
 • Ви приділяєте менше уваги сім’ї та близьким?
 • Ви негативно реагуєте на критику з приводу гри?
 • Ви втратили інтерес до інших захоплень?
 • Ви почуваєтеся депресивно через невдачі в грі?
 • Ви приховуєте свої ставки і час, проведений у грі?

Якщо більшість відповідей “так”, можливо, у вас є проблеми з азартними іграми.

Рекомендації для самоконтролю та самовиключення

Ніколи не пізно визнати свою залежність і почати боротьбу з нею. Ми цінуємо наших користувачів і прагнемо уникнути розвитку подібних проблем. Будь ласка, ознайомтеся з рекомендаціями щодо зниження ризику залежності від азартних ігор:

 • Не розглядайте ігри як основне джерело доходу.
 • Встановіть ліміти для часу та грошей, які готові витратити, і дотримуйтеся їх.
 • Грайте тільки на кошти, які ви можете собі дозволити втратити.
 • Уникайте гри в стані депресії або під впливом алкоголю чи наркотиків.

Для охочих обмежити свою участь в азартних іграх, ми пропонуємо послугу добровільного самовиключення. Це дасть вам змогу закрити свій акаунт або обмежити участь у ставках на термін до одного року. Після закінчення цього терміну ви зможете знову скористатися нашими послугами, зв’язавшись із нашою службою підтримки.

У період самовиключення не рекомендується створювати новий акаунт. Гравець сам несе відповідальність, якщо він продовжує грати в азартні ігри або робити ставки, використовуючи інший акаунт, фальшиве ім’я або адресу. У виняткових випадках ми можемо дозволити розблокування акаунта до закінчення терміну самовиключення.

Допомога та лікування від залежності

Ігрова залежність і лудоманія – серйозні проблеми, і допомога в їх подоланні доступна в різних організацій. Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з цими труднощами, звертайтеся до фахівців, які нададуть вам підтримку і професійне лікування.

GamCare (Велика Британія) – британська організація, що надає допомогу та підтримку особам, які страждають на ігрову залежність. Вони пропонують консультації, терапію та інформацію про засоби контролю.

Responsible Gaming Foundation (Мальта) – спеціалізується на підтримці та лікуванні осіб, яких торкнулися азартні ігри. Вони надають послуги консультацій і терапії.

BeGambleAware (Великобританія) – британська благодійна організація, яка надає інформацію та підтримку з проблем азартних ігор. Вони також сприяють у розробці стратегій контролю ігрової активності.

Пам’ятайте, що ігри повинні приносити вам радість і розвагу, а не ставати джерелом проблем. Дотримання відповідальних принципів гри допоможе вам зберегти контроль над собою та насолоджуватися азартом у безпечній і здоровій мірі.

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

999*** 16614 грн.
leo*** 36000 грн.
ner*** 23004 грн.
loa*** 11300 грн.
pla*** 34004 грн.